O tânără de 24 de ani s-a relaxat făcând plajă, marți după-amiază, aproape dezbrăcată, pe șalupa Poliției Locale Timișoara.
Polițiștii locali se aflau în patrulare prin zonă când au observat-o pe femeie. Aceasta era vizibil incoerentă, iar după o scurtă vizită la sediul poliției locale, a fost predată polițiștilor de la BCCO.

,,Polițiștii locali aflați marți seara, în jurul orei 19.00, în acțiune de patrulare în parcurile de pe malurile Canalului Bega, au observat o tânără care era întinsă pe ambarcațiunea Poliției Locale acostată la cheu lângă vaporetto, în zona Catedralei Mitropolitane. Aceasta a fost dusă la sediul instituției în vederea identificării și întocmirii documentației întrucât asupra sa au fost găsite substanțe ce fac parte din categoria celor interzise. Tânăra are 24 de ani, este din județul Arad și este incoerentă. Cazul va fi transmis Biroului de Combatere a Criminalitatii Timisoara in vederea continuării cercetărilor” transmite Poliția Locală Timișoara.
Sursă foto: Tion.ro
- Autostrada A1 se închide la granița cu județul Timiș, între Dobra și Holdea. Care este ruta ocolitoare
- Au început lucrările pe traseul de 37 de kilometri dintre Timișoara și Zrenjanin. Gata cu mașinile pe pista de biciclete spre Serbia
- Un livrator de mâncare din Sri Lanka, agresat de un paznic în curtea Spitalului Județean Arad. „Ce faci aici, șmecherii cu mine?”. VIDEO
- Dan Reșitnec: Ce am găsit după ce am obligat statul să facă publică lista imobilelor deținute de RA-APPS. Pe mâna cui au ajuns vilele statului (P)
- UDMR a decis că nu susține Guvernul Veștea. Csoma Botond: „Nu vedem cum s-ar putea contura o majoritate transparentă și stabilă”















