Tânăr căzut de la etajul zece al unui bloc din Timișoara, unde se afla cu prietenii la o petrecere. A murit pe loc

Știri din Timișoara-Pagina de Timiș
Redacția Pagina de Timiș
Redacția Pagina de Timiș este echipa editorială a publicației Pagina de Timiș. Articolele semnate de redacție sunt realizate pe baza informațiilor oficiale, comunicatelor instituțiilor publice, documentării...
1 Min Read

Un tânăr de 24 de ani, din Timișoara, a căzut, noaptea trecută, de la etajul 10 al unui bloc din oraș. Câțiva trecători au observat trupul neînsuflețit al tânărului pe trotuar și au sunat imediat la 112.

Din primele informații, se pare că acesta organizase o petrecere cu frații săi, cu ocazia revederii. Aceștia nu și-au dat seama de nimic până când poliția nu le-a bătut la ușă.

Surse Antena 3 spun că, fiind băut, tânărul s-a urcat pe pervazul geamului, s-a dezechilibrat și a căzut în gol.

 

Din păcate, echipajul medical sosit la fața locului nu a mai putut face nimic pentru a-i salva viața. Medicii au confirmat decesul.

Tu ce părere ai? Spune-ne în comentarii. Comentează

Ai o informație pentru redacție?

Dacă ați fost martorii unui eveniment sau aveți informații care pot deveni subiect de știre, ne puteți scrie la paginadetimis@gmail.com sau pe conturile noastre de Facebook și Instagram.
Share This Article
Redacția Pagina de Timiș este echipa editorială a publicației Pagina de Timiș. Articolele semnate de redacție sunt realizate pe baza informațiilor oficiale, comunicatelor instituțiilor publice, documentării editoriale și verificării din surse publice.
Niciun comentariu

Lasă un răspuns